Rreth Nesh

rreth nesh

Kush jemi ne?

Beijing Sincoheren S&T Development co., Ltd, themeluar në vitin 1999, është një prodhues profesionist i teknologjisë së lartë të pajisjeve mjekësore dhe estetike, i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e lazerëve mjekësorë, dritës intensive pulsuese dhe frekuencës radio.Sincoheren është një nga kompanitë më të mëdha dhe më të hershme të teknologjisë së lartë në Kinë.Ne kemi departamentin tonë të Kërkimit dhe Zhvillimit, fabrikën, departamentet e shitjeve ndërkombëtare, shpërndarësit jashtë shtetit dhe departamentin pas shitjes.

Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, Sincoheren posedon certifikatën për prodhimin dhe shitjen e instrumenteve mjekësore dhe zotëron të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale.Sincoheren posedon bimë të mëdha që mbulojnë 3000 ㎡.Tani kemi mbi 500 persona.Kontribuoi në teknikën e fuqishme dhe shërbimin pas shitjes.Sincoheren po hyn me shpejtësi në tregun ndërkombëtar vitet e fundit dhe shitjet tona vjetore rriten në qindra miliarda juanë.

Produktet tona

Kompania ka selinë në Pekin, me degë dhe zyra në Shenzhen, Guangzhou, Nanjing, Zhengzhou, Chengdu, Xi'an, Changchun, Sydney, Gjermani, Hong Kong dhe vende të tjera.Ka fabrika në Yizhuang, Pekin, Pingshan, Shenzhen, Haikou, Hainan dhe Duisburg, Gjermani.Ka më shumë se 10,000 klientë, me një qarkullim vjetor prej afro 400 milionë juanë, dhe biznesi mbulon botën.

Në 22 vitet e fundit, Sincoheren ka zhvilluar një instrument mjekësor për trajtimin e lëkurës me lazer (Nd: Yag Laser), pajisje lazer fraksional CO2, pajisje mjekësore Intence Pulsed Light, makinë për dobësimin e trupit RF, makinë për heqjen e tatuazheve me lazer, pajisje për heqjen e qimeve me lazer diodë, Coolplas yndyrë makinë ngrirëse, kavitacion dhe makinë HIFU.Cilësia e qëndrueshme dhe shërbimi i vëmendshëm pas shitjes është arsyeja pse ne jemi kaq të njohur në mesin e partnerëve.

Instrumenti i terapisë laserike Nd:YAG Q-switched Monaliza, një nga markat e Sincoheren, është pajisja e parë e trajtimit të lëkurës me lazer që merr certifikatën CFDA në Kinë.

Ndërsa tregu rritet, produktet tona eksportohen në gjithnjë e më shumë vende dhe rajone, si Evropa, Amerika Veriore dhe Jugore, Australi, Japoni, Kore, Lindjen e Mesme.Shumica e produkteve tona morën CE mjekësore, disa prej tyre u regjistruan TGA, FDA, TUV.

rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh

Kultura jonë

rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh

Pse na zgjodhet ne

Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje. Certifikatat tona janë garancia më e fortë e cilësisë sonë.Sincoheren ka arritur shumë certifikata nga FDA, CFDA, TUV, TGA, Medical CE, etj.Prodhimi është nën sistemin e cilësisë ISO13485 dhe përputhet me certifikimin CE.Me adoptimin e proceseve moderne të prodhimit dhe mënyrave të menaxhimit.

ce mjekesore
tJns_M70R5-4JGnwEGpMAw
中国认证1
中国认证2
ce
FDA
nder (6)
nder (5)
nder (4)
nder (2)
nder (1)

Shërbimi ynë

Shërbimet OEM

Ne gjithashtu ofrojmë shërbimin OEM, mund t'ju ndihmojë të krijoni reputacionin tuaj të mirë dhe të jeni më konkurrues në treg.Shërbime të personalizuara OEM, duke përfshirë softuerin, ndërfaqen dhe printimin e ekranit të trupit, me ngjyra, etj.

Pas sherbimit te shitjes

Të gjithë klientët tanë mund të gëzojnë një garanci 2-vjeçare dhe trajnim dhe shërbim pas shitjes nga ne.Çdo problem, ne kemi një ekip profesional pas shitjes për ta zgjidhur atë për ju.